Specjalista ds. automatyzacji i AI

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Chcesz wspierać obsługę projektów marketingowych tworząc innowacyjne automatyzacje no-code usprawniające osiąganie założonych efektów biznesowych? Masz ambicje, aby pracować na pograniczu świata marketingu i IT?

Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytanie brzmią: TAK - mamy dla Ciebie propozycję współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie automatyzacji w środowisku no-code (make.com, zapier.com).
  • Analiza obsługiwanych przez nas klientów i proponowanie automatyzacji usprawniających prace nad projektem i zwiększanie jego efektywności.
  • Integracje przesyłania danych pomiędzy systemami reklamowymi, crm-ami, stronami www, formularzami kontaktowymi itd.
  • Budowa chatbotów Messengerowych oraz webowych w oparciu o narzędzia no-code (chatfuel.com, landbot.io lub równoważne).

Szukamy osoby, która:

  • Nie szukamy programisty, szukamy specjalisty no-code, który za pomocą narzędzi potrafi budować automatyzacje marketingowe.
  • Potrafi budować i rozumie scenariusze automatyzacji w marketingu.
  • Zna narzędzia no-code takie jak make.com (warunek konieczny) i zapier.com.
  • Mile widziana znajomość narzędzi automatyzacji Microsoft – Power Automate.
  • Zna narzędzia do marketing automation typu: GetResponse, Active Campaign, SalesManago.
  • Posiada podstawową wiedzę w zakresie czytania dokumentacji api i rozumie jak działają requesty http i webhooki.
  • Potrafi współpracować z zespołem programistów.
  • Potrafi wykorzystywać sztuczną inteligencję w zakresie generowania kodu html i java script.
  • Ma podstawową wiedzę na temat zasad działania api OpenAI.
  • Jest proaktywna – analizuje projekty i proponuje scenariusze automatyzacji pozwalające usprawnić projekt.
  • Jest gotowa na rozwój i poznawanie nowych rozwiązań pod okiem doświadczonych kolegów.

Oferujemy:

  • pracę z przyjaznymi i pomocnymi ludźmi,
  • udział w wielu ciekawych projektach wymagających kreatywnego podejścia do tematu,
  • rozwój umiejętności i kompetencji w zakresie e-commerce,
  • zdobywanie doświadczenia pod okiem specjalistów,
  • odpowiednie wynagrodzenie i możliwość awansu,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.

Miejsce:

  • Rzeszów

Sposób aplikacji:

  • Zapraszamy do przesłania swojego CV na nasz adres: praca@ideoforce.pl
  • W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko.
  • Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Force Sp. z o.o”

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji